MENÜ
Your Cart

Hakkımızda

1967 yılında Sabri Çevik’in 44m2 bir dükkanda kurduğu Çevik Ticaret; biz oğulları İbrahim Çevik ve Ali Çevik tarafından 2005 yılında Çevikler Proje İnşaat Taahhüt Ltd.Şti. olarak yepyeni bir vizyon ve daha geniş bir kadroyla hizmet vermek amacıyla faaliyete başlamıştır.

2011 yılına kadar Alligator Markası ile boya , yalıtım ve inşaat iş kollarında sayısız uygulama ve proje ile iş ortaklarına müşteri memnuniyetine dayalı hizmet vermiştir.


2011 yılında ise yaptığı yatırımla 73 bayii olarak devraldığı Filli Boya Orta Karadeniz Bölge Distrübütörlüğü; 2022 yıl sonunda bünyesindeki 312 bayii ile birlikte, çalışmalarına Samsun, Toybelen Güney Sanayi Sitesinde 3350m2 kapalı 1200 m2 açık alana sahip işyerimizde  devam etmektedir.


Filli boya ile birlikte Fawori, Tempo markaları ile mobilya ve sanayii tipi ürün gruplarının da dahil olduğu geniş bir ürün seçkisi sunmaktadır.

Yarım asırdan fazla edindiği tecrübe ile hizmet verdiği bölgelere en iyi deneyimi sunmak, her geçen gün gelişmek şirketimizin öncelikli hedefleri arasındadır. İş ortaklarına verdiği güvenle, sektördeki varlığı günden güne köklerini kuvvetlendirmektedir.


Misyonumuz: Güven Duyulan, Müşteri Memnuniyetini sürecin vazgeçilmez bir parçası haline getiren, Hizmet kalitesinde rekabetçi, Dinamik ve yenilikçi, Yaşadığı topluma ve dünyaya duyarlıVizyonumuz: Yıllar boyu inşa ettiğimiz güvenle, alanında en iyi ve yenilikçi olmak için çalışır, vizyonumuzu bu doğrultuda ilerletmekten mutluluk duyarız.