MENÜ
Your Cart

Çevikler Proje - Blog

21 Ara Duvarlarınız İçin 7 Adımda Renk Seçimi
admin 0 57
Yaşam alanlarını düzenlerken tadilat, mobilya tercihi, kullanım alanlarının belirlenmesi gibi temel noktalardan sonra en önemli konulardan biri olan duvar rengi seçimi, ev dekorasyonunda belirleyici b..
21 Ara Salon Duvar Dekorasyonunda 2023 Filli Boya Renk Paleti
admin 0 62
Salonlar, evin çoğunlukla en sık kullanılan, sevdiklerinizle birlikte en sık vakit geçirdiğiniz alanlardır. Farklı tarzlar ve renkler eşliğinde gösterişli hale getirebileceğiniz salonları hem aile bir..
21 Ara En Sevilen Ferah Renkler
admin 0 61
Pandemi dolayısıyla evde geçirilen zamanlar tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de artarken, ferah ve aydınlık yaşam alanlarına sahip olmanın önemi de giderek daha fazla hissediliyor. Biz de insanların ..
21 Ara Ahşap Kapı Boyama Yöntemleri
admin 0 54
Gerek tadilat ve bakım maliyetlerini düşürmek gerek kendi zevkinize tam anlamıyla uygun ahşap kapılar yaratmak için yaşam alanlarınızdaki ahşap kapıları kendiniz boyamak isteyebilirsiniz. Duvarlardan ..
21 Ara Duvardan Yağ Lekesi Nasıl Çıkar
admin 0 62
Duvara sıçrayan yağ lekesi, ne kadar dikkatli olsanız da yaşayabileceğiniz problemlerden biridir. Evde kötü bir görüntü oluşturmasının yanı sıra en zorlu lekelerden biri olduğu için doğru temizleme yö..
21 Ara Karteladan Ton Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler
admin 0 55
Ev dekorasyonu ile ilgili aldığınız kararlar, evinizde yapacağınız değişim fikirleri her zaman heyecan verici olsa da sonuçlar bazen tatmin edici olmayabilir. Özellikle duvar boyası söz konusu olduğun..
21 Ara Derz Nedir? Derz Yenileme Nasıl Yapilir
admin 0 61
Derz dolgular, banyo ve mutfak başta olmak üzere pek çok yaşam alanında kullanılır. Ancak diğer tüm yapı malzemelerinde olduğu gibi bu ürünler de zaman içerisinde yıpranabildiğinden derz yenileme gere..
02 Ağu Ahşap Mobilyalarda Eskitme Boya Nasıl Yapılır?
admin 0 549
Eski mobilyaları değerlendirmenin ya da dekoratif ve estetik bir görünüm yaratmanın en kolay yollarından biri eskitme boya teknikleridir. Bu işlemler evlerde pratik bir şekilde yapılabildiği için çoğu..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)